Wzruszenia w św. Wojciechu - Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Wojciecha w Koninie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Wzruszenia w św. Wojciechu

GALERIA
Wzruszenia w św. Wojciechu

Na kolejny koncert z cyklu „Trzeźwienie przez kulturę” zaprosili w niedzielny wieczór (27 stycznia) tygodnik „Adalbertus”, Parafia św. Wojciecha oraz diecezjalny duszpasterz trzeźwości. Gośćmi byli znakomici poeci i muzycy – Piotr Selim i Hanna Lewandowska.
Oboje od lat związani są z Lubelską Federacją Bardów, a Piotr Selim dodatkowo jest pracownikiem naukowym lubelskiej Akademii Muzycznej, jej doktorem nauk, prowadzącym zajęcia z gry na fortepianie. Wraz z Hanną Lewandowską tworzą piosenki i wiersze do których Selim komponuje muzykę. Są one tak dobre, że odnosiły, odnoszą i pewnie nadal odnosić będą sukcesy na różnych przeglądach, festiwalach i konkursach.
Niedzielny wieczór był wprost magiczny, co bardzo docenili słuchacze nagradzając artystów gromkimi brawami i prośbami o bisy.
Projekt „Trzeźwienie przez kulturę” realizowany jest przy finansowym wsparciu Prezydenta Konina.
 
Diecezja włocławska Konferencja Episkopatu Polski Tygodnik Idziemy Sanktuarium Maryjne w Licheniu Portal mateusz.pl Portal katolik.pl Katolicka Agencja Informacyjna Znalezione obrazy dla zapytania radio maryja logo Przewodnik Katolicki


Szukaj 
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Licznik Odwiedzin
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego