„Trzeźwienie przez Kulturę” - Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Wojciecha w Koninie

Idź do spisu treści

Menu główne:

„Trzeźwienie przez Kulturę”

GALERIA
Muzyczna psychoterapia Tomasza Szweda

Legenda muzyki country, autor tekstów i muzyki, psychoterapeuta i pisarz Tomasz Szwed wystąpił w niedzielny wieczór (25 lutego) w auli św. Wojciecha, w ramach koncertu „Trzeźwienie przez Kulturę”. Przez dwie godziny bawił publiczność znakomitymi utworami country oraz bluesami.
Tomasz Szwed po raz kolejny okazał się nie tylko znakomitym artystą, ale też gawędziarzem. Jego anegdoty z lat szarej polskiej rzeczywistości, opowieści o rozmowach z borsukiem i wiewiórkami (ich echa znalazły się w jego książkach) bawiły licznie zebraną publiczność. Nie zabrakło też wspólnego śpiewania. Było także spotkanie po latach z koninianinem, panem Stanisławem, z którym związały go muzyczne losy.
„Trzeźwienie Przez Kulturę” to jedyny taki projekt w Polsce, realizowany wspólnie przez Miasto Konin, Parafię św. Wojciecha i Diecezjalnego Duszpasterza Trzeźwości.
 
Diecezja włocławska Konferencja Episkopatu Polski Tygodnik Idziemy Sanktuarium Maryjne w Licheniu Portal mateusz.pl Portal katolik.pl Katolicka Agencja Informacyjna Znalezione obrazy dla zapytania radio maryja logo Przewodnik Katolicki


Szukaj 
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Licznik Odwiedzin
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego