Kamińskich kolędowanie w św. Wojciechu. - Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Wojciecha w Koninie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Kamińskich kolędowanie w św. Wojciechu.

GALERIA
Kamińskich kolędowanie w św. Wojciechu.

Tomasz Kamiński i jego 19-letni syn Jan Paweł zaśpiewali i zagrali znakomity koncert kolęd w kościele pw. Św. Wojciecha. W niedzielny wieczór (26 stycznia) byli gośćmi projektu Trzeźwienie przez kulturę” organizowanego od lat w tej parafii.
Tomasz Kamiński jest bardzo dobrze znany konińskiej publiczności. Ale okazało się, że na jego koncert w św. Wojciechu przyjechali fani także z innych miast. M.in. z Koła czy Zduńskiej Woli. I nie zawiedli się. Bo Kamiński to przecież bardzo uznana „firma” – współtwórca „Nocnej zmiany bluesa”, a dziś znakomity kompozytor i aranżer, ale przede wszystkim śpiewający poeta.
Obok więc staropolskich i bardziej współczesnych kolęd, śpiewanych wspólnie z widzami, zaprezentował własne starsze i zupełnie nowe kompozycje. Pochwalił się też synem – gitarzystą, który już dziś robi na słuchaczach ogromne wrażenie.
Niedzielny koncert tradycyjnie współfinansowany był przez Miasto Konin i Parafię św. Wojciecha, a jego organizatorami byli tygodnik Adalbertus i diecezjalny duszpasterz trzeźwości.
 
Diecezja włocławska Konferencja Episkopatu Polski Tygodnik Idziemy Sanktuarium Maryjne w Licheniu Portal mateusz.pl Portal katolik.pl Katolicka Agencja Informacyjna Znalezione obrazy dla zapytania radio maryja logo Przewodnik Katolicki


Szukaj 
LICZNIK ODWIEDZIN
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego