Muzyka z Przesłaniem - Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Wojciecha w Koninie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Muzyka z Przesłaniem

GALERIA
Tomek Kamiński dla mam
W niedzielnym (28 maja) koncercie w kościele pw. św. Wojciecha wystąpił znany bard i twórca Tomek Kamiński. Koncert miał niezwykłe adresatki, był bowiem był prezentem organizatorów dla wszystkich mam.
Koncert nie tylko wzruszał, ale niósł w sobie przesłanie związane z drugim człowiekiem. Sam artysta – m.in. współtwórca toruńskiego zespołu Nocna Zmiana Bluesa, grał też z grupą Dżem, twórca muzyki do filmu i teatru, nagrywał płyty i grał z wieloma gwiazdami muzyki bluesowej, takimi jak: B.B. King, Blues Brothers Band, Louisiana Red, Charlie Musselwhite – znakomicie czuł się tego wieczoru, a publiczność znakomicie wyczuła ten nastrój. Nie dziwią więc bisy i długa kolejka po autografy po koncercie. Tomkowi Kamińskiemu towarzyszył Piotr Dąbrowski na klawiszach.
Koncert, który odbył się w ramach projektu „Trzeźwienie przez kulturę” współfinansowany był przez Prezydenta Miasta Konin i parafię św. Wojciecha, przy współpracy z KDK. Jego organizatorami byli: diecezjalny duszpasterz trzeźwości i tygodnik „Adalbertus”.
 
Diecezja włocławska Konferencja Episkopatu Polski Tygodnik Idziemy Sanktuarium Maryjne w Licheniu Portal mateusz.pl Portal katolik.pl Katolicka Agencja Informacyjna Przewodnik Katolicki


Szukaj 
trwa inicjalizacja, prosze czekac...

Licznik Odwiedzin
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego