Koncert Kapeli Fedaków - Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Wojciecha w Koninie

Idź do spisu treści

Menu główne:

Koncert Kapeli Fedaków

GALERIA
Koncert Kapeli Fedaków
Kapela Fedaków z Katowic (Iga Fedak - śpiewa, uczy tańców i gra na barabanie oraz bębenku obręczowym, Karolina Fedak - gra na skrzypcach oraz suce biłgorajskiej, którą w znacznej mierze wykonała samodzielnie i Kuba Fedak – multiinstrumentalista, pedagog, gra na akordeonie, cymbałach oraz fujarkach, a także wibrafonie) wystąpiła w niedzielny wieczór w kościele pw. św. Wojciecha.
W programie zatytułowanym „Pieśni postne” artyści zaprezentowali fragment niezwykle bogatej kolekcji pieśni polskich na czas oczekiwania na największe święto chrześcijan.
Niedzielny koncert był niezwykły w swej atmosferze, słowach i muzyce. Niezwykłe instrumentarium i rytmy, „biały śpiew” – to wszystko sprawiło, że było to jedyne i niepowtarzalne wydarzenie artystyczne.
Koncert w ramach projektu „Trzeźwienie przez kulturę”, transmitowany przez Internet, mógł odbyć się dzięki współfinansowaniu go przez Miasto Konin i parafię św. Wojciecha, przy współpracy z KDK. Organizatorami byli diecezjalny duszpasterz trzeźwości i tygodnik „Adalbertus”.
 
Diecezja włocławska Konferencja Episkopatu Polski Tygodnik Idziemy Sanktuarium Maryjne w Licheniu Portal mateusz.pl Portal katolik.pl Katolicka Agencja Informacyjna Znalezione obrazy dla zapytania radio maryja logo Przewodnik Katolicki


Szukaj 
LICZNIK ODWIEDZIN
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego