IMPRESJE AKORDEONOWE W PARAFII ŚW. WOJCIECHA W KONINIE. - Parafia Rzymskokatolicka p.w. Św. Wojciecha w Koninie

Idź do spisu treści

Menu główne:

IMPRESJE AKORDEONOWE W PARAFII ŚW. WOJCIECHA W KONINIE.

GALERIA
IMPRESJE AKORDEONOWE W PARAFII ŚW. WOJCIECHA W KONINIE.
„Impresje akordeonowe”, to tytuł koncertu, który w ramach projektu „Trzeźwienie przez kulturę” odbył się w niedzielę (31 października) w kościele św. Wojciecha. Wystąpił znakomity akordeonista Mateusz Chmielewski. Koncert wprowadził koninian w nastrój listopadowych dni.
Akordeonista Mateusz Chmielewski jest absolwentem wydziału instrumentalnego na Uniwersytecie Muzycznym im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Wielokrotnie uczestniczył w mistrzowskich kursach interpretacji, pracując pod okiem najwybitniejszych pedagogów i wirtuozów. Jest stypendystą Otwartej Filharmonii Agrafki Muzycznej, Prezydenta Miasta Częstochowy w dziedzinie muzyki oraz Fundacji Edukacyjnej Przedsiębiorczości.
Jest również laureatem wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych, m. in. I miejsce na Międzynarodowym Festiwalu Akordeonowym w Puli (Chorwacja).
Koncert odbył dzięki współfinansowaniu przez Miasto Konin i Parafię św. Wojciecha, przy współpracy z KDK. Organizatorami byli tradycyjnie tygodnik „Adalbertus” i diecezjalny duszpasterz trzeźwości. 
 
Diecezja włocławska Konferencja Episkopatu Polski Tygodnik Idziemy Sanktuarium Maryjne w Licheniu Portal mateusz.pl Portal katolik.pl Katolicka Agencja Informacyjna Znalezione obrazy dla zapytania radio maryja logo Przewodnik Katolicki


Szukaj 
LICZNIK ODWIEDZIN
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego